top of page
bed_mist_spa.jpg

Čo je Head Spa?

Japanese Head Spa je japonský rituál, ktorý účinne podporuje zdravie vlasovej pokožky a zanecháva v klientovi nezabudnuteľný zážitok. Jeho pôvod  siaha až do tradičnej indickej ajurvédskej medicíny.

Prostredníctvom jemných masážnych pohybov a použitia prírodných esenciálnych olejov sa  zlepšuje krvný obeh v pokožke hlavy, čo prispieva k posilneniu vlasových folikulov a rastu zdravých vlasov. Aromaterapeutické vlastnosti procedúry tiež pomáhajú znížiť vnútorné napätie a stres.

Japanese Head Spa nie je len o vonkajšej kráse vlasov, ale aj o vnútornej rovnováhe a pohode. Je to celostný prístup k starostlivosti o vlasovú pokožku, ktorý zdôrazňuje harmóniu tela a mysle. 

running water headspa.jpg

Vlasová parná sauna

Toto špeciálne zariadenie priamo z Japonska pomáha k rýchlejšiemu a efektívnejšiemu prenikaniu aktívnych látok do vlasovej pokožky. Vlasová parná sauna obsahuje mikroskopické  vodné častice, ktoré sa rýchlejšie vstrebávajú. Je to LUXUSNÉ ošetrenie, ktoré je jediné svojho druhu. 

Japonské vlasové kúpele

 

Kontinuálny prúd teplej vody stekajúci pozdĺž vlasov a vlasovej pokožky či príjemný zvuk pripominajúci žblnkot potôčika v japonskej zen záhrade. To vám doprajú špeciálne japonské vlasové kúpele, ktoré účinne odstraňujú zoxidovaný kožný maz, no zároveň zachovávajú prirodzenú vlhkosť na vlasovej pokožke.

LUXUSNÉ OŠETRENIE

ORIGINAL JAPANESE HEAD SPA - DEEP SCALP CLEANSING DELUXE - 70 MINUTES  - 120 € *

Ide o tradičný japonský rituál HEAD SPA, ktorý pozostáva z analýzy vlasovej pokožky, hĺbkového čistenia vlasovej pokožky v troch krokoch, aromaterapie, vlasových kúpeľov, vlasovej parnej sauny, hydratačného treatmentu, masáže vlasovej pokožky, šije a rúk. Ošetrenie zahŕňa aj presušenie vlasov fénom bez stylingu.

* Vernostná zľava 10 % pre stálych klientov (min. 5 ošetrení/ rok v našom centre).

Dôležité informácie!!!

Ošetrenia nie sú vhodné v prípade, že máte nadpojené vlasy, dredy, akútne prenosné infekcie vlasovej pokožky a čerstvo zafarbené vlasy (počkajte aspoň 3 dni).

Head_massage.jpeg

POŽIADAVKA O REZERVÁCIU HEAD SPA

Ďakujeme za Vašu správu. Čoskoro Vás budeme kontaktovať.

Monika J.

"Som velmi spokojná, objednala som sa hneď na ďalšie ošetrenie pleti. Krásne prostredie, velmi milý personál a kvalitné produkty. Ďakujem."

Zuzana T.

"Skvelé miesto s parkovaním, krásne, čisté, voňavé a personál neuveriteľne empatický. Spravili sme si skvelý deň s dcérou. Ďakujeme"

Larysa L.

"Absolútna fantazia! Profesionalita! Každá minúta je venovaná klientovi. Profesionálny a citlivý prístup kozmetičky veľmi oceňujem. Aj veľmi peknú prácu. Som veľmi spokojná."
bottom of page