top of page
AdobeStock_645460959.jpeg

Krása

V PRO-MED CARE SNV prinášame bezbolestné a príjemné skrášľovacie ošetrenia s využitím najefektívnejších neinvazívnych metód na trhu. Našim cieľom je dosiahnuť viditeľné výsledky bez nepohodlia, a preto investujeme do moderných technológií, ktoré zabezpečujú maximálnu účinnosť. V našom centre je každá minúta ošetrenia dôkladne venovaná vám, našim klientom. S našou oddanosťou k vašej pohode a kráse zabezpečujeme, aby každý okamih, ktorý strávite u nás, bol plne zameraný na dosiahnutie optimálnych výsledkov. 

195-1929x727-1-1.jpg

Neinvazívna redukcia vrások bez ihly

Synergiou technológie prístroja Phorma Laser 3.0 s viacerými vlnovými dĺžkami a gélu Biofiller dochádza k obnove poškodených elastínových vláken a naštartuje sa proces tvorby nového kolagénu a elastínu v pokožke. 

Biofiller gél, ktorý sa pomocou rádiofrekvenčnej stimulácie neinvazívne vpravuje do pokožky, obsahuje látky:

  • kyselina hyalurónová s trojitou molekulovou hmotnosťou (na priamu výplň vrások)

  • hydrolyzovaný elastín, ktorý poskytuje tkanivám v pokožke pružnosť, pevnosť a urýchľuje obnovu buniek

  • vitamín C, ktorý rozjasňuje pleť a stimuluje produkciu kolagénu

  • ozón s antioxidačným účinkom aktívneho kyslíka

Algoterapia

Vstúpte do sveta Algotherm a nechajte svoju pokožku rozpovedať príbeh prírodnej osmózy.

V PRO-MED CARE pracujeme s prémiovou francúzskou kozmetikou Algotherm rovnomennej francúzskej spoločnosti, ktorá je priekopníkom v Algoterapii, t.j. využívaní aktívnych látok z morských rias v tvárových a telových ošetreniach.

Súčasťou našich hodnôt je rešpektovanie vašej pokožky a morského ekosystému, rovnako ako vôľa ponúknuť jedinečný zmyslový zážitok prostredníctvom relaxačných a skrášľovacích rituálov.

​Ošetrenia Algotherm zahŕňajú príjemné čistenie pleti kombináciou náparky, ultrazvukového čistenia či hĺbkovo čistiach pílingov, intenzívnu masáž pleti, dekoltu a rúk, výživu pleti pomocou profesionálnych masiek s výťažkami mora, dychové rituály, ale aj odborné poradenstvo vo výbere vhodnej kozmetiky na domáce použitie.

AdobeStock_298235376.jpeg

Monika J.

"Som velmi spokojná, objednala som sa hneď na ďalšie ošetrenie pleti. Krásne prostredie, velmi milý personál a kvalitné produkty. Ďakujem."

Zuzana T.

"Skvelé miesto s parkovaním, krásne, čisté, voňavé a personál neuveriteľne empatický. Spravili sme si skvelý deň s dcérou. Ďakujeme"

Larysa L.

"Absolútna fantazia! Profesionalita! Každá minúta je venovaná klientovi. Profesionálny a citlivý prístup kozmetičky veľmi oceňujem. Aj veľmi peknú prácu. Som veľmi spokojná."
bottom of page